OFFRTY PRACY
TEAM

Nasz zespół

H2H
FOCUS
#BeCaring
Dołączysz do zespołu Customer Experience, który jest mieszanką projektowania i komunikacji. Na co dzień łączymy zdalnie Warszawę, Wrocław i Trójmiasto - zajmujemy się projektowaniem kampanii marketingowych (głównie w oparciu o marketing automatyczny) oraz projektowaniem produktów cyfrowych w branży InsurTech (Product design, UX, UI, Graphic Design). Często takie kompetencje są podzielone na osobne działy, a w Efinity łączymy je wyjątkową symbiozę, dzięki kreatywnej wymianie zdań i umiejętności. Wierzymy, że zróżnicowany zespół wypracowuje najciekawsze efekty i szukamy nowej osoby, która zasili nasz team.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i optymalizacja treści na różne platformy, w tym system transakcyjny, strony internetowe, aplikacje mobilne, social media, kampanie marketingowe i materiały edukacyjne
  • Tworzenie materiałów graficznych na bazie szablonów
  • Tworzenie nowych materiałów graficznych
  • Zbieranie i analizowanie wymagań biznesowych oraz potrzeb użytkowników, aby tworzyć treści dostosowane do różnych grup docelowych
  • Współpraca z zespołem projektowym, deweloperami, analitykami i product managerami w celu zapewnienia spójności i wysokiej jakości treści
  • Planowanie i prowadzenie warsztatów contentowych
  • Przeprowadzanie testów i analizowanie wyników
  • Tworzenie dokumentacji i szablonów

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu treściami
  • Znajomość narzędzi do zarządzania treścią (CMS)
  • Bardzo dobra znajomość narzędzia Canva
  • Doświadczenie w analizie danych i badaniach użytkowników
  • Znajomość zasad SEO i najlepszych praktyk w zakresie optymalizacji treści
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność i umiejętność pisania w różnych stylach i tonach

Mile widziane:

  • Projektowaniu graficznym (Adobe Creative Suite, Figma)
  • Pracy w zwinnym zespole (Agile, Scrum)
  • Prowadzeniu kampanii marketingowych i znajomość narzędzi takich jak Google Analytics
  • UX Writingu i tworzeniu mikrotreści
  • Doświadczenie w branży finansowej lub ubezpieczeniowej
  • Umiejętne wykorzystanie z narzędzi AI w tym do generowania lektora np. elevenlabs

To oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej firmie opartej o unikalną technologię i współpracę z najstarszym rynkiem Ubezpieczeniowym na świecie Lloyd’s of London
  • Współtworzenie nowej roli w organizacji, dzięki czemu będziesz mógł/mogła przyczynić się do tego jak docelowo będą wyglądały zadania w tej roli
  • Udział w szkoleniach i wykładach podnoszących wiedzę i umiejętności
  • Wsparcie ze strony doświadczonej kadry oraz dobry klimat współpracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • Możliwość pracy w formie hybrydowej bądź zdalnej

Benefity:

Bezpłatne napoje i owoce
Free drinks and fruits
Brak dress code’u
Lack of dress code
Parking
Free Parking
Platforma wellbeingowa
Company Wellbeing platform
Pokój gier
Game room
Praca zdalna
Remote work
Prysznic
Shower
Spotkania integracyjne
Regular Integration opportunities
Strefa wellness
Wellness area